مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی از نصب ۸۷۵ دستگاه نرده حفاظ طی چهار ماه سالجاری در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۰۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸ 04 August 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی ،پیمان آرامون مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون خدمات و پروژه‌های متعددی برای ایمن سازی محور‌های ارتباطی استان با هدف کاهش سوانحات و تصادفات جاده‌ای آغاز شده است که جمع آوری یا تعمیر ۱۲۴۸ دستگاه گاردیل، ترانشه برداری ۶۷.۵ کیلومتر در پیچ‌ها در جهت حذف نقاط کور، تعمیر نرده حفاظ و قرنیز به تعداد ۱۱۴ عدد، ۱۴۰۸ کیلومتر تسطیح و رگلاژ و ترمیم شانه‌ها و ۸۵۱ کیلومتر پاکسازی و تسطیح حریم از جمله آن است.

وی از خط کشی ۱۳۷۰ کیلومتر از محور‌های ارتباطی آذربایجان غربی در چهارماهه نخست سالجاری خبر داد و اذعان داشت: خط کشی وعلائم جاده‌ای بعنوان زبان گویای جاده‌ها می‌توانند اطلاعاتی را به رانندگان و عابران انتقال دهند که کمتر وسیله دیگری می‌تواند این قابلیت را داشته باشد و در این راستا در محور‌های مواصلاتی استان ۱۵۲۹ عدد تابلو و علائم نصب و ۱۷۹۰ عدد تابلو جمع آوری، بازسازی و تعمیر شده است.

آرامون ادامه داد: به منظور آرام سازی جریان ترافیک ۳۶ عدد کاهنده سرعت در محور‌های مواصلاتی ایجاد و ۳۸۹ مورد سرعت گیر رنگ آمیزی وآشکار سازی شده است.

وی همچنین از تعمیر و نصب ۴۵۹ عدد چراغ‌های هشدار چشمک زن و ۵۱۷۴ عدد شستشوی تابلو علائم در مدت زمان مذکور خبر داد.

 
 
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار