توسط رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)
قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مقادیری سلاح و مهمات جنگی از ضد انقلاب کشف شده که قرار بود با هدف کشته سازی در اغتشاشات استفاده شود.
کد خبر: ۱۰۷۵۶۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶ 06 November 2022

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مقادیری سلاح و مهمات جنگی از ضد انقلاب کشف شده که قرار بود با هدف کشته سازی در اغتشاشات استفاده شود.
در این اطلاعیه آمده است:
با رصد و تلاش‌های اطلاعاتی و شبانه روزی رزمندگان قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) یک محموله سلاح و مهمات شامل تعداد قابل ملاحضه‌ای اسلحه جنگی ساخت آمریکا و وینچستر در شهرستان مهاباد کشف و ضبط شد.
در این اطلاعیه آمده است: عوامل فرصت طلب و ضد امنیتی قصد داشتند این محموله سلاح را بین اغتشاشگران به منظور کشته سازی توزیع کنند و به استان‌های مرکزی کشور نیز انتقال دهند.
بر این اساس این دستگیری‌ها و سایر شواهد و قرائن اطلاعاتی نشان می‌دهد که ضد انقلاب و معاندین تمام تلاش و همت خود را به کار بستند تا با تهیه و توزیع سلاح و مهمات در بین آشوبگران نارآمی و تشنج را در کشورمان تشدید کنند که با حول و قوه الهی تاکنون با اقدامات به موقع سپاه پاسداران و سایر نیرو‌های امنیتی و انتظامی توطئه‌های آنان خنثی شده است.
قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) ضمن تشکر از مردم فهیم و بصیر استان‌های شمالغرب کشور اعلام کرده است مردم هرگونه اطلاعات خود در موضوع‌های امنیتی را به اطلاعات سپاه با شماره ۱۱۴ اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار