فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان حرفه‌ای با کشف بیش از ۳ تن انواع سیم کابل و ظروف مسی به ارزش تقریبی ۳۵ میلیارد ریال و با اعتراف به ۴۲ فقره سرقت در ارومیه خبر داد.
کد خبر: ۱۰۸۹۴۴۵
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵ 26 January 2023

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، سردار "رحیم جهانبخش" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل اداره برق در سطح شهرستان "ارومیه" بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، در نهایت ۴ متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم دستگیر و برای بررسی بیشتر به پلیس شهرستان انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان؛ مقدار یک تن و ۵۰۰ کیلو گرم انواع سیم و کابل مسی ذوب شده اداره برق، یک تن و ۵۰۰ کیلو گرم انواع ظروف مسی و ۵۰۰ کیلو گرم پلمپ کنتور گاز به ارزش تقریبی ۳۵ میلیارد ریال کشف و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه در این خصوص ۴ متهم دستگیر و به ۴۲ فقره سرقت نیز اعتراف کردند؛ خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت هرگونه نظرات، پیشنهادات و تقدیر شما همشهریان عزیز از عملکرد پلیس می‌باشد و همچنین شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعاً ازطریق سامانه ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار