شاهین دژ مقصد بیست و دومین سفر شهرستانی استاندار
استاندار آذربایجان غربی در بیست و دومین سفر شهرستانی خود در مسجد جامع شهرستان شاهین دژ محرومیت زدایی و توسعه زیرساخت ها را از اولویت های نخست دولت عنوان کرد.
کد خبر: ۱۰۸۹۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۶ 26 January 2023

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، آقای معتمدیان در بدو ورود به این شهرستان به مقام شامخ شهدای  این شهرستان ادای احترام کرد. 

او در جمع مردم شاهین دژ گفت: رفع محرومیت ها و ارتقای زیرساخت های مناطق محروم از مهمترین سیاست های نظام و دولت سیزدهم است.

آقای استاندار گفت: در دهه مبارک فجر طرح های متعددی در حوزه های مختلف با بیش از ۶۵۰۰ میلیارد اعتبار به بهره برداری می رسد. 

او اعتبارات راه های استان را ۷ هزار میلیارد ریال عنوان و اضافه کرد: جاده های مواصلاتی میاندوآب، شاهین دژ و تکاب نیز بهسازی و تعریض می شود. 

 علی رزازی مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار  با تشریح برنامه های استاندار آذربایجان‌غربی در سفر به شهرستان شاهین دژ گفت: آقای استاندار در این سفر ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و بازدید از بخش ها، شهرها و تعدادی از روستاهای شهرستان شاهین دژ، از نزدیک مسائل و مشکلات آنان را بررسی و با مردم گفتگو می کند.

وی در ادامه گفت: در این سفر که اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه استان نیز حضور دارند، ظرفیت و پتانسیل‌های شهرستان در حوزه های مختلف مورد بررسی و در زمینه رفع مشکلات مردم و راهکارهای شتاب بخشیدن به توسعه این شهرستان تصمیم گیری خواهد شد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار ادامه داد: معاونین استاندار آذربایجان غربی و مدیران استانی و ستادی استانداری نیز در این سفر برنامه هایی چون بازدید از زیرساخت های عمرانی، بررسی وضعیت پروژه ها و واحدهای مشکل دار، نشست با دهیاران، دیدار چهره به چهره با مردم و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان را در دستور کار سفر خود به این شهرستان قرار خواهند داد.

آقای رزازى همچنین خاطرنشان کرد: استاندار آذربایجان‌غربی در این سفر در دیدار با نمایندگان اقشار محتلف شهرستان شاهین دژ، راهکارهای حل مشکلات و همچنین زمینه های توسعه این شهرستان را بررسی می کند.

مشاور استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به برگزاری میز خدمت، اظهار داشت: معاونین و مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان استان با حضور در محل مسجد جامع پاسخگوی مشکلات مردم خواهند بود.

او  با اشاره به اینکه سامانه ارتباطات مردمی 111 نیز در این سفر آماده دریافت مسائل و مشکلات مردم است، افزود: برگزاری جلسه شورای برنامه ریزی توسعه استان با محوریت توسعه شهرستان شاهین دژ در پایان این سفر به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، پایان بخش این سفر خواهد بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار