هشتمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های آذربایجان غربی با حضور هوشنگ عطاپور مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری، عباس حسن خانی فرماندار ارومیه، حجت الاسلام محمدباقر کریمی مدیرکل فرهنگی و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام محمدرضا بابازاده مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان روز دوشنبه در ارومیه گشایش یافت.
کد خبر: ۴۷۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰ 07 August 2017
به گزارش تابناک آذربایجان غربی،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در این آیین با اشاره به وجود 111 نشریه، خبرگزاری و پایگاه خبری مجوزدار در استان گفت: از این تعداد 85 نشریه استانی هستند که حدود 55 نشریه در حال حاضر فعالیت می کنند.
حجت الاسلام محمدباقر کریمی افزود: همچنین 29 پایگاه خبری مجوز دار، نمایندگی 30 روزنامه سراسری و 12 خبرگزاری در استان وجود دارد.
وی بیان کرد: در این نمایشگاه 90 غرفه برای حضور خبرگزاری ها، روزنامه های سراسری و استانی، هفته نامه های محلی، سایت های خبری و برخی دستگاه های اجرایی فعال در زمینه اطلاع رسانی در نظر گرفته شده است که تا روز پنجشنبه این هفته پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
وی اظهار کرد: نبود توانایی رقابت عامل اصلی نیمه فعال بودن برخی نشریات و هفته نامه های محلی است.
به گزارش ایرنا، این نمایشگاه از ساعت 17 تا 23 هر روز در مجتمع نمایشگاه های فرهنگی هنری جنب مجتمع فرهنگی هنری ارومیه پذیرای بازدیدکنندگان است.
برخلاف هفت دوره گذشته، خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز آذربایجان غربی در این دوره مشارکت دارد.
در غرفه خبرگزاری ایرنا علاوه بر استفاده از عکس های خبری چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید در استان، ابزار تولید و انتشار خبر و عکس پیش از ورود اینترنت به حوزه اطلاع رسانی به نمایش عموم گذاشته شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار