مدير كل كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربايجان‌غربي:
مدير كل كانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربايجان‌غربي گفت: فضاسازي فرهنگي در حوزه كتاب، اسباب بازي، لوازم‌التحرير و سرگرمي براي كودكان و نوجوانان استان ایجاد می‌شود.
کد خبر: ۴۷۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵ 09 August 2017
به گزارش تابناک آذربایجان غربی،جواد زاهدی امروز در جمع مسولان نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های عرضه محصولات فرهنگی کانون در استان با تاکید بر اینکه مهمترین هدف کانون در حوزه فروش محصولات، غنا بخشیدن به فرهنگ و اقتصاد فرهنگی استاظهار داشت: با عرضه محصولات مناسب زیرساخت‌های فرهنگی در حوزه کودک و نوجوان در مسیر صحیح قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه تمام کالاهایی که در نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های کانون استان عرضه می‌شود دارای پیوست فرهنگی هستند گفت: فعالیت‌های مراکز کانون پیوست فرهنگی کالاهای عرضه شده است.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی افزود: کانون به عنوان مرجع تخصصی کتاب کودک تلاش می‌کند با مدیریت صحیح عرضه کتاب و محصولات فرهنگی دسترسی کودکان و خانواده‌ها به این محصولات را آسان کند.

وی با اشاره به اینکه میزان ارتقاء عرضه محصولات داخلی به اشتغال و چرخیدن چرخ‌های تولید کمک می‌کند تصریح کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی یکی دیگر از اهداف توسعه فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های کانون در استان است.

زاهدی با تاکید بر این نکته که هدف کانون استان از عرضه محصولات فرهنگی، فروش به هر قیمت نیست گفت: به دنبال یک کاربست و فضاسازی فرهنگی در حوزه کتاب، اسباب بازی، لوازم‌التحریر و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان هستیم.

وی با اشاره به اینکه نماینده مرکزی عرضه محصولات و مسولان فروشگاه‌ها باید به موضوع اخلاق فرهنگی در کنار فعالیت اقتصادی توجه ویژه داشته باشند افزود: واگذاری عرضه به بخش خصوصی به معنی واگذاری در حوزه توزیع کالا بوده و کانون استان مانند گذشته برنامه‌ریزی‌هایی برای همراهی و حمایت نمایندگان فرهنگی کانون در مراکز فروش انجام داده است.

بخش دیگری از این نشست به پرسش و پاسخ نماینده مرکزی عرضه محصولات و مسولین فروشگاه‌ها با مدیرکل، معاونین اداری مالی و فرهنگی و کارشناس روابط عمومی استان اختصاص یافت.

در این نشست" سلیمان عزیز انباری" به عنوان نماینده مرکز عرضه محصولات فرهنگی کانون در استان معرفی شد.

منبع/فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار