کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش برف پاییزی در ارتفاعات این استان طی شامگاه روز جاری با توجه به استقرار توده هوای سرد و افت محسوس دما قابل پیش بینی است.
کد خبر: ۵۰۳۴۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶ 04 October 2017
به گزارش تابناك آذربايجان غربي،مهدی کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه بارش باران در برخی از نقاط این استان با ورود امواج ناپایدار در 2 روز گذشته گزارش شده است، افزود: پیش بینی افت دما به میزان هشت تا 10 درجه سانتیگراد دور از انتظار نیست.

وی با تاکید بر اینکه این موج بارش زا امروز نیز فعال است و بارندگی ها تا عصر ادامه می یابد، اظهار کرد: ماکو با 22 میلی متر و خوی و پیرانشهر با 10 میلی متر بارش باران در 24 ساعت گذشته مواجه بوده است.

وی افزود: چالدران با سه درجه سانتیگراد بالای صفر خنک ترین و میاندوآب با 24 درجه سانتیگراد بالای صفر گرم ترین شهرهای استان در 24 ساعت گذشته بوده است.

وی درباره بارش برف در چالدران و ارتفاعات خوی در شب سه شنبه که در شبکه های اجتماعی به آن پرداخت شده است، اظهار کرد: با وجود انتشار اخبار بارش برف در ارتفاعات، هنوز گزارشی از ایستگاه های هواشناسی در این زمینه مخابره نشده است.

آذربایجان غربی استانی کوهستانی و سردسیر بوده و پیش بینی های هواشناسی به علت کشاورزی بودن شغل اغلب مردم منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار