وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم از افراد واجد شرایط و علاقه‌مند به همکاری در بخش‌های مختلف دعوت به همکاری می‌نماید.
کد خبر: ۶۱۸۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲ 12 June 2018
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، این وزارتخانه درصدد است به منظور انتخاب بخش دیگری از مدیران خود از بین دواطلبان واجد شرایط، پنج مدیر جدید خود را طی فرایند برگزاری آزمون، مصاحبه و رتبه‌بندی برای حضور در بخش‌های مربوطه انتخاب کند.
بر این اساس مدیرعامل شركت توسعه منابع آب و نيروي ايران، شرکت برق منطقه‌اي غرب، شرکت توزيع نيروي برق استان آذربايجان شرقي، شرکت آب و فاضلاب شهري استان يزد، شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كرمانشاه و شرکت آب و فاضلاب روستايي استان كردستان جزو شرکت‌هایی خواهند بود که مدیران آن‌ها در این دوره از طریق فراخوان عمومی انتخاب خواهند شد.
پیش از این نیز برای نخستین بار در کشور مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیروی دولت دوازدهم با اعلام فراخوان عمومی و پس از طی مراحل آزمون و مصاحبه انتخاب شده بود.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاع از شرایط احراز و وظایف مربوطه و همچنین تکمیل فرم درخواست می‌توانند از امروز، 21 خردادماه لغایت چهارم تیر ماه به آدرس www.moe.gov.ir مراجعه کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار