به منظور صرفه جویی در مصرف برق، ساعات کار اداری در استان آذربایجان غربی تغییر کرد.
کد خبر: ۶۳۰۳۲۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴ 15 July 2018

 

به گزارش تابناک آذربایجان غربی و به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، به پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق استان به منظور صرفه جویی در مصرف برق در شرایط کنونی با توجه به افزایش دما و مصرف برق، به استناد و اختیار ناشی از تصویب نامه شماره ۳۲۰۷۲/ت ۵۵۴۲۰ ه مورخ ۹۷.۳.۱۹ ساعت کار اداری ادارات، دستگاه های اجرایی دولتی، بانک ها و شهرداری ها و مهد کودک ها در سطح تمام شهرستان ها از روز دوشنبه مورخ ۹۷.۴.۲۵ لغایت پایان تیر ماه از ساعت ۶:۳۰ لغایت ۱۳:۳۰ از سوی محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی تعیین و ابلاغ شد.

 

بر اساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران، پیک مصرف برق در اولین روز هفته، شنبه (۲۳ تیرماه) به میزان ۵۵ هزار و ۷۱۳ مگاوات گزارش شد که در سال گذشته در همین زمان پیک مصرف ۴۴ هزار و ۶۰ مگاوات بوده است.

باتوجه به گرمتر شدن هوا در کشور و پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر افزایش و تداوم هوای گرم در هفته جاری، ضروری است که مشترکان در مصرف برق بخش خانگی حداکثر صرفه‌جویی را به عمل آورده و در ساعات پیک از به‌کارگیری لوازم برقی پرمصرف اجتناب کنند.

در صورت نیاز به تمدید در مرداد ماه، مراتب از طریق سایت شرکت توزیع نیروی برق استان به آدرس www.waepd.ir و کانال اطلاع رسانی این شرکت در پیام رسان سروش به آدرس sapp.ir/waepdpr_s اطلاع رسانی خواهد نمود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار