معلمی خوش فکر که نتوانسته برای خدمت جهادی به مناطق سیل‌زده برود به شاگردانش تکلیف متفاوتی داده است.
کد خبر: ۷۳۲۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸ 09 April 2019
به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بارش‌های سیل‌آسا در برخی از استان‌های شمالی، مرکزی و غربی کشورمان اهالی و ساکنان این مناطق را به دردسر انداخته است. آب جاری در سطح شهر و گل و لای باقیمانده از سیلاب سبب شده است تا جهادگران از سایر نقاط کشورمان رخت جهادی به تن کنند و در کنار هموطنان سیل‌زده قرار بگیرند.

یکی از معلمان جهادی و البته خوش ذوق که عید امسال هم برای خادمی در مناطق جنگی جنوب کشورمان بود، حالا به دلیل تدریس و نبود معلم جایگزین نتوانسته است در شرایط بحرانی مناطق سیل‌زده حاضر شود. او برای اینکه عدم حضور خود در مناطق سیل‌زده را بتوانند با روشی دیگر در کلاس درسش جبران کند تکلیف متفاوتی را به دانش‌آموزانش داد.

این معلم حالا تصاویری از مشق شب دانش‌آموزانش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. براساس این تکلیف دانش‌آموزان این معلم در کنار تکالیف شبانه خود و یادآوری امتحان فارسی روز بعد کد دستوری کمک‌رسانی به سیل‌زدگان در پویش کنارتم_هموطن را یادداشت کردند و قرار است با شماره‌گیری آن به سیل زدگان کمک کنند. این معلم معتقد است با این روش در حد توانایی خود توانسته است در بین دانش آموزان خود و نزدیکان آن‌ها برای کمک به سیل زدگان ایجاد شوق و انگیزه کند.
 
این معلم در حساب کاربری خود با انتشار تصاویری از این تکلیف منحصر به فرد در دفتر یادداشت دانش‌آموزانش، همراه با هشتگ #سیل_خوزستان نوشت:
عید امسال برای خادمی جنوب بودم.

خیلی علاقه داشتم این چند روزم واسه کمک به مناطق سیل زده برم، اما نمیتونستم کلاس درس بچه هارو رها کنم و از طرفی معلم جایگزین هم نبود.
تنها کاری که ازم برمیومد ایجاد شوق و انگیزه در بین دانش آموزانم و نزدیکانشون برای کمک به سیل زدگان بود.
 
مشق شب متفاوت دانش آموزان به نفع سیل زدگان +تصاویر
 
 
در ادامه می‌توانید تصاویری از این تکلیف خاص را در دفتر یادداشت دانش‎آموزان ببینید:
 
مشق شب متفاوت دانش آموزان به نفع سیل زدگان +تصاویر
 
 
مشق شب متفاوت دانش آموزان به نفع سیل زدگان +تصاویر
 
 
مشق شب متفاوت دانش آموزان به نفع سیل زدگان +تصاویر
 
 
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار