وزیر صنعت، معدن و تجارت، امروز پنجشنبه درجریان سفر یک روزه از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر دیدار کرد.
کد خبر: ۷۵۵۶۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰ 20 June 2019

به گزارش تابناک آذربایجان غربی؛ رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، شهریاری استاندار آدربایجان غربی، خضری نماینده شهرستان های پیرانشهر-سردشت طی یک سفر یک روزه از پایانه مرزی تمرچین پیرانشهر دیدار کردند و در این سفر یک‌ روزه وزیر صنعت، معدن، تجارت طی دیداری با بازرگانان و فعالان تجاری پیرانشهر مشکلات تجار، مشکلات کارت‌های الکترونیک مرزنشینی، ثبت سفارش کالا و سرمایه‌گذاری در بخش صنعت شهرستان بررسی شد.

رحمانی در نشست امروز با فعالان گفت: با حضور مسئولین از روند صادرات و واردات در محور تمرچین بازدید به عمل آمد و در آینده ای نزدیک جزئیات این سفر جمع بندی شده و متناسب با وضعیت موجود تصمیم گیری انجام خواهد شد.

وی در رابطه با کارت های الکترونیک مرزنشینان افزود: باتوجه به اینکه در بحث کارت های الکترونیک مرزنشینی سیاست های گذشته به خوبی اجرا نشده اند، سعی خواهد شد برای بهبود وضعیت این معابر و جهت ساماندهی کارت های الکترونیک مرزنشینی، با نظرخواهی از مرزنشینان و حضور آنان در سیاست های جدید، مشکلات این قشر نیز حل شود.

 عملکرد ادارات کل جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به عنوان سه ارگانی که بیشترین تسهیلات را از محل منابع اشتغال فراگیر دریافت کرده‌اند، امروز در دومین جلسه کارگروه اشتغال استان طی سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار