مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به برگزاری کیفی مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان در اردبیل، این شهر بدون شک مدعی اصلی گردشگری ورزشی در کشور خواهد بود.
کد خبر: ۷۵۶۲۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۷ 22 June 2019

به گزارش تابناک نادر فلاحی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: قابلیت‌های ورزشی استان اردبیل بسیار قابل توجه است و این ظرفیت‌ها می‌تواند شانس میزبانی استان اردبیل را در مسابقات متعدد ورزشی افزایش دهد.

 

وی با اشاره به اینکه میزبانی از مسابقات بین المللی در کشورهای مختلف جهت معرفی قابلیت‌های گردشگری آن منطقه انجام می‌شود، ادامه داد: گردشگری ورزشی یکی از مفاهیم نوظهور گردشگری در سطح جهان است که بسیاری از کشورها سرمایه گذاری ویژه ای برای آن انجام داده اند.

 

رئیس هیأت والیبال استان اردبیل اضافه کرد: برگزاری مسابقات والیبال لیگ ملت‌های جهان کلاس میزبانی استان اردبیل را در سطح جهان به نمایش گذاشت و این سطح از میزبانی قطعاً بازخورد مثبتی برای ورزش و گردشگری استان خواهد داشت.

 

فلاحی افزود: رایزنی‌های لازم برای میزبانی استان اردبیل از یکی از بازی‌های والیبال برفی در سطح جهانی در حال انجام است که در صوت حصول نتیجه و دریافت میزبانی این مسابقات در زمستان امسال برگزار خواهد شد.

 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان داشت: بازی‌های لیگ ملت‌های والیبال جهان در بیش از ۲۰ رسانه بین المللی پخش می‌شود که این باعث معرفی قابلیت‌های گردشگری استان در سطح جهانی خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار