دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، گفت: اگر روند ترافیکی با این منوال پیش رود ما در مهرماه امسال دچار بحران خواهیم شد.
کد خبر: ۷۶۳۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰ 16 July 2019

به گزارش «تابناک» به نقل از تیترشهر، محمدعلی کرونی در گفت وگو با تیترشهر با اشاره به نارضایتی شهروندان در خصوص اجرای مرحله دوم طرح ترافیک، اظهارکرد: شورای شهر در خصوص روند اجرایی این طرح نقشی نداشته بلکه این طرح در شورای ترافیک شهر تهران با حضور ۳ نماینده از پلیس راهور، استانداری و وزارت کشور بررسی شده که درنهایت نرخ این طرح، نحوه اجرا و ۲۰ روز تردد رایگان در شورا مطرح شده و شورای شهر هیچ نظر و دخالتی در این زمینه نداشته است.

شهرداری پاسخگو باشد
وی با بیان اینکه اگر شاهد افزایش نارضایتی و شکایتی مردمی در این زمینه باشیم از شهرداری می‌خواهیم تا در این زمینه ورود کرده و پاسخگو باشد، گفت: البته در حال حاضر حجم بسیاری از شکایات و اعتراضات مردمی را دریافت کردیم و مقرر شده تا در اسرع وقت جلسه‌ای در کمیسیون با حضور پلیس راهور و شهرداری تشکیل شود تا مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: قطعا با فرارسیدن سال تحصیلی جدید نیز مشکلات ترافیکی افزایش می‌یابد و اگر روند ترافیکی با این منوال پیش رود ما در مهرماه امسال دچار بحران خواهیم شد.
کرونی در ادامه با بیان اینکه فعلا در این مرحله بوده و اتخاذ خاصی تا این لحظه در شورای شهر تهران صورت نگرفته است، افزود: امیدواریم در جلسه مذکور راهکار‌های مناسبی ارائه شود تا مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

نامه نگاری بسیار برای بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور
همچنین وی در ادامه در خصوص بازگشایی پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور و مشکلات بسیار برای اهالی محله و کسبه نیز اظهارکرد: مکاتبات متعدد برای بازگشایی این منطقه به شهرداری ارسال شد همچنین بازدید‌های بسیار در این زمینه صورت گرفته است.

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: نامه‌های بسیاری از سوی شورای شهر به شهرداری ارسال شد که آخرین نامه نگاری از سوی رییس شورای شهر تهران به شهردار، معاون حمل و نقل و شهردار منطقه بود و در آن نامه درخواست شده است که هر چه سریعتربازگشایی کامل صورت گیرد.
وی ادامه داد: همچنین تعدادی از اهالی و کسبه نامه‌ای را در این زمینه ارسال کردند و این اقدامات تاکنون در این راستا صورت گرفته، ولی اگر اکنون شاهد تأخیر و تعلل در این زمینه هستیم قطعا به شهرداری برمی گردد و اصلا قابل پذیریش نیست.

شورای شهر موافق بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور است
کرونی در ادامه با اشاره به عدم پاسخگویی شهرداری در این خصوص گفت: شهردار منطقه نیز مطرح کرد که منتظر نظر نهاد بالادستی است، بنابراین شهردار باید پای کار بیاید و مشکل را حل کند.
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پیایان اظهارکرد: شورای شهر تهران موضوع را پیگیری می‌کند و موافق بازگشایی کامل پیاده رو خیابان ۱۷ شهریور است.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار