ارتش؛
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا: توسعه و بالندگی نیروهای مسلح در همه حوزه ها بی بدیل و مثال زدنی است
کد خبر: ۸۱۹۳۲۷
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹ 01 February 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان غربی برای تجدید میثاق با آرمانهای والای امام خمینی رحمه الله علیه با نماینده ولی فقیه استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کردند.

امیر سرتیپ دوم علی حاجلیو در این دیدار گفت: دهه فجر فرصت مغتنمی است در راستای باز تولید محتوای فرهنگی سیاسی انقلاب اسلامی و تبیین اندیشه های سیاسی حضرت امام، بلاخص برای قشر جوان که بخش عظیمی از آنان ایام پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و تهدیدات اتفاقات و حوادث آشنائی ندارند.
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نزاجا گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران در سایه سار اندیشه های سیاسی حضرت امام است که این اندیشه ها از ابعاد معرفت شناختی، انسان شناختی، هستی شناختی متاثر گشته و چارچوب انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر همین مبنا گذاشته شده است. انقلاب اسلامی با معمارگری رهبر کبیر انقلاب اسلام ایران، سایر ایدئولوژی سیاسی را کنار زد تمام معادلات و محاسبات دشمنان در حوزه سیاسی را به هم ریخت.
وی در بخش پایانی سخنانش گفت: نیروهای مسلح در نوک پیکان تهدید و تحریم ها بوده و بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی با خروج مثتشاران نظامی از کشور شروع شد اما شاهد این هستیم که پیشرفت، توسعه و بالندگی نیروهای مسلح در همه حوزه ها مثال زدنی است. انقلاب اسلامی از دل چالش ها و بحران ها رشد کرده است و این انقلاب با محوریت و توجه به موضوع بسیار مهم ولایت مداری و بصیرت افزایی قطعا مسیر پویایی، پیشرفت و توسعه خودش را طی خواهد کرد که نیازمند مدیریت جهادی میدانی در همه عرصه می باشد.
امام جمعه ارومیه ضمن تبریک ایام پیروزی انقلاب اسلامی گفت: قبل از انقلاب استقلال سیاسی و نظامی برای کشور معنایی نداشت. دیگران و ابرقدرت های مباحث سیاسی کشور را ترسیم می کردند و در بحث نظامی هم کارها به دست مثتشاران مدیریت می شد ولی بحمد الله با پیروزی انقلاب اسلامی در همه زمینه ها ما استقلال پیدا کردیم و باید تلاش کنیم این حریت را با چنگ و دندان حفظ و به نسل های آتی تحویل دهیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار