معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه، حدود ٣٠ هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای ٧٠ درصد به استخدام دستگاه‌های اجرایی در می‌آیند.
کد خبر: ۹۰۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸ 13 October 2020

به گزارش تابناک آذربایجان غربی،معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به استخدام ۳۰ هزار نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران اظهار داشت: مراحل اجرایی و شناسایی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد آغاز شده و لیستی از این افراد تهیه و در اختیار نهاد‌های مسوول قرار گرفته است.

سعید اوحدی افزود: بعد از آزمون دستگاه‌های اجرایی که ماه آینده برگزار می‌شود، امور رسیدگی به روند استخدام این نفرات آغاز خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دستگاه‌های اجرایی کشور باید کمک کنند که تکلیف دستگاه‌ها در زمینه استخدام تمام فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا پایان برنامه ششم توسعه عملی شود.

اوحدی درخصوص اهداف سفر به آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: طی تفاهم‌نامه که با دستگاه‌های استانی منعقد شده، زمینه اشتغال ٢ هزار و ٣٠٠نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در این استان فراهم شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بیان کرد: تفاهم نامه ساخت یک‌هزار و ۵٠٠ واحد مسکن برای این قشر نیز در این سفر به امضا می‌رسد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار