استاندار آذربایجان غربی گفت : اجرای عدالت در توزیع اعتبارات با نگاه تبعیض مثبت به مناطق محروم اولویت اساسی این استان است .
کد خبر: ۹۸۹۵۰۶
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰ 29 August 2021

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، آقای شهریاری در شورای برنامه ریزی و توسعه این استان با اشاره به اینکه از روز نخست قبول مسئولیت در آذربایجان غربی تا به امروز، توزیع اعتبارات بر اساس عدالت با نگاه تبعیض مثبت به مناطق محروم اولویت اساسی و اجرایی بوده است گفت : برخی شهرهای استان در برخورداری از امکانات زیرساختی از محرومیت تاریخی رنج می برند که برای جبران این وضعیت در توزیع اعتبارات تبعیض مثبتی را برای آنان قائل شده ایم.

استاندار آذربایجان غربی به تصویب سند آمایش سرزمین به عنوان یک سند بالادستی در راهبری توسعه متوازن این استان اشاره کرد و افزود : دستگاه های اجرائی باید برنامه های خود را هماهنگ با این سند اجرایی سازند.

وی همچنین با قدردانی از اهتمام سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی در ارتقاء جایگاه این استان در جدول بودجه ملی افزود: جایگاه پنجم آذربایجان غربی در جدول بودجه امسال حاکی از تلاش جمعی برای جبران بخشی از عقب ماندگی های استان است.

استاندار آذربایجان غربی از دستگاه های اجرایی خواست تا نسبت به ارائه پیشنهادات کارشناسی برای حل مشکلات استان و کشور دریغ نکنند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار