بازیکنان تیم 90 از آغاز فصل هیچ دریافتی نداشته‌اند

به گزارش تابناک آذربایجان غربی وحید بیاتلو  با اشاره به بازی فردای تیم فوتبال 90 ارومیه با تیم نیروی زمینی که فردا در تهران برگزار می‌شود اظهار کرد: فیلم بازی‌های تیم فوتبال نیروی زمینی دیده شده و مورد تحلیل قرار گرفته شده است.

وی تصریح کرد: این تیم در چهار بازی خود شکست خورده و این بازی برای آنها بازی مرگ و زندگی است و بنابراین با توجه به اینکه با تمام توان به مصاف حریف خود می‌روند بنابراین تیم 90 بازی سخت و دشواری پیش رو دارد.

سرمربی تیم فوتبال 90 ارومیه گفت: تیم فوتبال 90 فردا برای برد و کسب سه امتیاز بازی به مصاف تیم نیروی زمینی می‌رود هر چند که دو بازیکن این تیم محروم از بازی است.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات تیم 90 بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه چهار هفته از آغاز بازی‌ها گذشته اما بازیکنان تیم از ابتدای فصل هیچ گونه دریافتی نداشته است.

بیاتلو با اشاره به حضور اخیر شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه در تمرینات تیم فوتبال 90 اظهار کرد: با وجود اینکه شهردار و اعضای شورای شهر ارومیه قول‌های مساعدی برای کمک و حمایت تیم 90 داده بودند اما از حرف تا عمل فاصله فراوانی وجود دارد و با گذشت 20 روز از این حضور، اما هیچ اتفاق و حمایتی انجام نشده است.

به گزارش تابناک، تیم فوتبال 90 از چهار بازی گذشته خود صاحب سه برد شده و هدفش صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور است.