مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: فاز اول واکسیناسیون فرهنگیان استان که در ۹ مرداد ماه امسال شروع شده بود، با پوشش ۹۵ درصدی به پایان رسید.
کد خبر: ۹۸۸۹۶۶
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۸ 26 August 2021

به گزارش تابناک آذربایجان غربی، مهین منافی افزود: ۳۷ هزار و ۴۵۲ نفر از فرهنگیان اعم از نیروهای رسمی، حق التدریس، دانشجو معلم، سرباز معلم، نیروهای کانون پرورش فکری، نهضت سواد آموزی و نیروهای اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان در این طرح واکسینه شدند.

وی اضافه کرد: علاوه بر فرهنگیان مقرر شده است که شاغلان مهدهای کودک، مربیان پیش دبستانی ها و رانندگان سرویس مدارس نیز با نوبت دهی واکسینه شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی ادامه داد: ۱۲ پایگاه تجمیعی از روز دوشنبه هشتم شهریور ماه در سراسر استان آماده اجرای فاز دوم واکسیناسیون طبق زمانبندی انجام شده هستند و فرهنگیانی که واکسینه شده اند با در دست داشتن کارت واکسن مرحله اول می توانند واکسن مرحله دوم خود را دریافت کنند.

منافی با اشاره به اینکه طبق اعلام علوم پزشکی استان آموزش و پرورش آذربایجان غربی عملکرد مطلوبی در واکسیناسیون داشت، اظهار داشت: تلاش می شود تا آغاز سال تحصیلی جدید روند واکسیناسیون فرهنگیان استان به اتمام برسد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار