چند روزی است که امریکا به هم ریخته است، اما همین که اینجا چند نفری نق ونوق می‌کند، تمام رسانه‌ها بسیج می‌شوند و صحنه‌سازی می‌کنند.
جمع‌آوری اراذل اوباش و دستگیری مزاحمین خیابانی، برخورد با پاتوق‌های اراذل و اوباش همچون بعضی قهوه‌خانه‌ها، پارک‌ها و باشگاه‌های بدنسازی و دور دور خودروها و علاوه بر آنها برخورد با قاچاقچیان اتباع خارجی در قالب ماموریت‌های پلیس امنیت تعریف شده است.
با ابلاغ یک دستورالعمل جدید توسط سخنگوی ناجا،
با ابلاغ یک دستورالعمل جدید توسط سخنگوی ناجا، تجمع افرادی که مال باخته لقب گرفته‌اند، اما بسیاری شان بر این باورند که اطلاق این عنوان به ایشان اساسا درست نیست چراکه در موسساتی قانونی سپرده گذاری کرده‌اند که شعبات پرشماری در سراسر کشور داشته‌اند. موسساتی که اگر قانونی نبودند، می‌بایست فعالیت شان متوقف می‌شد و به کمک رسانه‌های جمعی، همگان در جریان امر قرار می‌گرفتند، حال این که این گونه نبوده است.
دادستان قم در رابطه با حمله یک فرد به دو شهروند شهر قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس غرب تهران اعلام کرد:
در پی تجمع تعدادی از مالباختگان موسسه ولیعصر، پلیس در موقعیت حاضر و برای کنترل اوضاع و عدم انسداد راه و تسهیل در عبور و مرور خودروها اقدام کرد.
راه اندازی مجدد پویش مردمی #تحریم_استفاده_از_مواد_منفجره_در_چهارشنبه_سوری_باحترام_آتش_نشانان_و_دریانوردان_شهید.
حسین آباد و روستاهای اطرافش بی آب و علف تر از آن بودند که بتوان نام آبادی بر آنها نهاد. طوفانِ خشکسالی تمام منطقه را درنوردیده و فقر، قامت مردمانش را خمیده کرده بود.
گفت و گو با هادی حق شناس؛ معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی
کشتی های فله بر و کانتینر بر، می توانند تا حدود 40 کیلومتر هم سرعت داشته باشند ولی کشتی هایی مثل سوپر تانکرها، در حدود 12 گره دریایی یا حدود 20 کیلومتر می توانند سرعت داشته باشند.
صفحه  از ۵۰۶